Greinplast wprowadza do oferty produkty dla glazurników!

a

Wychodząc naprzeciw ciągle wzrastającym wymaganiom klientów firma Greinplast wprowadziła na rynek nowe produkty dla glazurników. Do sprzedaży właśnie trafiły: fuga elastyczna, silikon sanitarny, zaś grunt do podłoży krytycznych oraz hydroizolacja w płynie oferowane będą w całkowicie nowych opakowaniach.

Formuła najnowszych produktów Greinplastu oparta została na wykorzystaniu zaawansowanych technologii, umożliwiających ograniczenie wnikania wody i zabrudzeń, co pozwala na utrzymanie estetycznego wyglądu łazienki czy kuchni. Pomieszczenia te szczególnie narażone są na negatywne oddziaływanie wilgoci, dlatego tak ważne są właściwości i parametry zastosowanych w nich materiałów wykończeniowych.

Fuga elastyczna

Fuga elastyczna Greinplast może być stosowana do różnego rodzaju płytek oraz podłoży. Umożliwia wypełnienie spoin w szerokim zakresie – od 1 do 20 mm. Fugę można zastosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Dzięki wprowadzeniu do składu mieszanki wysokogatunkowych spoiw hydraulicznych uzyskano optymalnie krótki czas wiązania fug podczas ich aplikacji. Co więcej nowoczesna formuła zapewnia szybki przyrost wytrzymałości mechanicznych i ich wysoką końcową wartość. Istotnym elementem jest również uzyskanie efektu gładkości i elastyczności podłoża. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu w fudze spoiwa polimerowego, które uelastycznia fugę zapobiegając ewentualnym spękaniom. Fuga Greinplast dostępna jest w 22 kolorach.

Silikon sanitarny

Silikony sanitarne stanowią kolorystyczne odzwierciedlenie fug uzupełnione o biel i kolor transparentny. Dedykowane są do zastosowania w pomieszczaniach narażonych na zawilgocenie takich jak kuchnie czy łazienki. Silikon firmy Greinplast jest odporny na szkodliwe działanie wody. Dzięki wykorzystaniu specjalnych środków powłoki, chroni przed wszelkiego rodzaju grzybami oraz pleśniami. Polecany jest do uszczelnienia m.in.: wanien, brodzików, kabin prysznicowych czy zlewozmywaków.