Farba Premium Ceramiczna z jonami srebra już w sprzedaży!

Z wielką przyjemnością przedstawiamy kolejną z naszych nowości – Farbę Greinplast Premium Ceramiczną z jonami srebra do zastosowania wewnętrznego. Ta innowacyjna farba, stworzona na bazie najnowszych technologii, zawiera jony srebra oraz specjalnie dobrane środki, które zapewniają skuteczną ochronę pomalowanej powierzchni przed działaniem bakterii i grzybów.

Farba Premium Ceramiczna z jonami srebra to doskonałe rozwiązanie dla osób, które poszukują farby o wysokim standardzie higienicznym. Produkt ten świetnie sprawdzi się w miejscach wymagających szczególnej ochrony przed wszelakimi mikroorganizmami.  Idealny do zastosowania w takich pomieszczeniach jak: szpitale, gabinety zabiegowe, gabinety lekarskie, laboratoria, przychodnie, szkoły, przedszkola oraz w zastosowaniach domowych, przede wszystkim w kuchniach i łazienkach.

Jednym z głównych składników farby Premium Ceramicznej FWAG są jony srebra, które w połączeniu ze starannie dobranymi półproduktami, skutecznie hamują rozwój bakterii i grzybów. Dzięki temu farba nie tylko zapewnia estetyczny wygląd powierzchni, ale również skutecznie chroni przed mikroorganizmami, dbając o bezpieczeństwo i czystość w pomieszczeniach, a co za tym idzie chroniąc zdrowie osób w nich przebywających.

– Nie ukrywam, że jesteśmy niezwykle dumni  z wprowadzenia na rynek naszej kolejnej nowości w linii Greinplast Premium. Wsłuchujemy się w głosy naszych klientów i staramy się wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom. Według nas jest duże zapotrzebowanie na wysokiej jakości produkt o takiej charakterystyce – mówi menedżer sprzedaży Greinplast Paweł Mucha.

– Farba Premium Ceramiczna z jonami srebra, to produkt który idealnie uzupełnia naszą ofertę farb wewnętrznych. Warto dodać, że poza doskonałymi parametrami technicznymi jest ona dostępna aż w 1320 kolorach, co daje inwestorom ogromne możliwości aranżacyjne – dodaje Paweł Mucha.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą nową ofertą i wypróbowania tego innowacyjnego produktu, który skutecznie zabezpieczy powierzchnie przed bakteriami i grzybami. W każdej chwili możesz zamówić go online na: sklep.greinplastplus.pl, gdzie do wyboru poza klasyczną dostawą kurierem na wskazane miejsce, można skorzystać z odbioru u partnera handlowego – za co otrzymasz rabat 10%.