10 nowych kolorów w palecie Greinplast Elegance!

Greinplast Elegance to farba lateksowa oferowana już od kilku lat na rynku przez firmę Greinplast. Jej unowocześniona receptura oraz wzbogacona paleta kolorystyczna to atuty, które plasują ten produkt w ścisłej czołówce farb do wnętrz w Polsce.

Kolekcja nazwana „Klasycznie i elegancko” przeznaczona jest do dekoracyjnego malowania ścian i sufitów. Bogata i uniwersalnie skomponowana paleta barw umożliwia jej zastosowanie w pomieszczeniach o różnorodnym charakterze i przeznaczeniu.

Początkowo dostępna była w 50. gotowych kolorach. Po wnikliwej analizie i konsultacjach z architektami wnętrz, a także ciągłej obserwacji trendów aranżacyjnych firma Greinplast zdecydowała się poszerzyć paletę o 10. zupełnie nowych kolorów!

Cały czas dogłębnie analizujemy rynek i wsłuchujemy się w to co mówią ludzie naszej branży oraz klienci. Trendy aranżacyjne ciągle ewoluują, a wymagania rosną, dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie 10 całkowicie nowych kolorów w palecie Greinplast Elegance.  Nie bez znaczenia był także fakt, że wcześniej taki sam krok poczyniliśmy w przypadku linii farb Greinplast Ceramic, co już teraz można powiedzieć, przyjęło się znakomicie – tłumaczy menadżer sprzedaży Greinplast Paweł Mucha.

Farba Greinplast Elegance charakteryzuje się wysoką odpornością na szorowanie, bardzo dobrą siłą krycia oraz szerokim spektrum zastosowania Nadaje się ona zarówno do malowania wnętrz mieszkalnych czy biurowych, jak również do wykorzystania w takich pomieszczeniach jak kuchnie czy łazienki.

Dodatkowo, aby pomóc w skomponowaniu optymalnego połączenia barw, które pojawią się na sąsiadujących ze sobą powierzchniach ścian i sufitu, na stronie greinplastelegance.pl przygotowaliśmy specjalny Kreator Aranżacji. Dzięki narzędziu w prosty i intuicyjny sposób dobierzesz idealne zestawienie kolorów. Zachęcamy do skorzystania!