Lipcowa edycja konkursu „Elewacja za darmo” i kolejny zwycięzca. Gratulujemy

Słoneczny lipiec okazał się szczęśliwy dla pana Wiesława Szczepaniuka z Tomaszowa Lubelskiego 🌞 Gratulujemy! 🎉💰

W konkursie „Elewacja za darmo” co miesiąc do wygrania zwrot kosztów zakupu materiałów Greinplast 🐢 Zachęcamy do wysyłania kolejnych zgłoszeń 📧📮 Konkurs trwa aż do końca października. Szczegóły w regulaminie.

  

Zapraszamy właścicieli budynków jednorodzinnych, którzy zakupili system elewacyjny Greinplast w 2017 roku, do wzięcia udziału w konkursie „Elewacja za darmo”. Do wygrania zwrot wydatków poniesionych na zakup materiałów marki Greinplast wykorzystanych do wykonania elewacji, takich jak: kleje do systemu ociepleń, siatka do wykonania warstwy zbrojącej, farby podkładowe, farby elewacyjne, tynki, okładziny elewacyjne. Szczegółowe zasady konkursu znajdują się w regulaminie Konkursu.

Prosimy o przesyłanie zdjęć budynków w formacie jpg (min. 3 zdjęcia, rozmiar zdjęcia min.1MB) na adres: elewacjazadarmo@greinplast.pl wraz z następującymi danymi w treści emaila:

  1. Imię i nazwisko
  2. Numer telefonu
  3. Miasto/miejscowość
  4. Miejsce zakupu materiałów Greinplast (punkt sprzedaży lub wykonawca)
  5. Data zakupu materiałów Greinplast

Kapituła konkursu dokona oceny przesłanych zdjęć uwzględniając: poprawność technologii budowlanej, estetykę wykonanej elewacji, atrakcyjność i jakość przesłanych zdjęć. W każdym miesiącu obowiązywania Konkursu wybrany zostanie jeden zwycięzca.

Regulamin Konkursu Elewacja za darmo