Przedstawiciel handlowy – branża materiałów budowlanych

Obsługiwany teren: Siedlce, Biała Podlaska, Włodawa, Chełm, Zamość, Tomaszów Lubelski, Kraśnik, Krasnystaw, Janów Lubelski

ZADANIA :
  • Realizacja planów sprzedaży.
  • Maksymalizacja sprzedaży poprzez współpracę z klientami i producentami.
  • Budowanie długotrwałych, pozytywnych relacji z klientami.
  • Identyfikowanie potrzeb klientów i przygotowywanie ofert handlowych.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych.
  • Tworzenie i prezentowanie oferty dostosowanej do potrzeb klienta.
  • Aktywne poszukiwanie nowych firm wykonawczych i handlowych.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenia w handlu (doświadczenie w branży budowlanej będzie dodatkowym atutem).
  • Umiejętność negocjacji i rozwiązywania problemów.
  • Samodzielność w działaniu, orientacja na cel, odpowiedzialność.
  • Dyspozycyjność.
  • Wysoka komunikatywność i kultura osobista.
  • Znajomość środowiska MS Office.
  • Prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód do celów służbowych, telefon.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach naszych struktur firmowych.
  • Dużą samodzielność.
  • Pracę w bardzo dobrej atmosferze.

Sprzedawca – branża materiałów budowlanych

Obsługiwany teren:  Siedlce, Biała Podlaska, Włodawa, Chełm, Zamość, Tomaszów Lubelski, Kraśnik, Krasnystaw, Janów Lubelski

 ZADANIA:
  • aktywne pozyskiwanie Klientów,
  • pełna obsługa transakcji,
  • budowanie długoterminowych relacji z Klientami,
  • realizacja planu.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenia w handlu (doświadczenie w branży budowlanej będzie dodatkowym atutem),
  • zaangażowania i nastawienia na realizację celów,
  • pozyskiwania Klientów, ofertowania,
  • umiejętności nawiązywania kontaktów i budowania relacji z Klientami,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • umiejętności obsługi pakietu Office.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.